2026. június 10-én rendezték meg a városi pedagógusnapi ünnepséget a Kaposvár Arénában, ahol ünnepélyes keretek között ismerték el az oktatásban dolgozók munkáját.

2026. június 10-én iskolánk osztályai elhagyták az intézmény épületét és a közös élmények gyarapítása reményében hosszabb-rövidebb útra indultak.
Újabb helyszíneken bővítették tudásukat a 12.A osztály tanulói.
2026. május 15-én pénteken a TritonLife Kapos Medical egészségügyi magánszolgáltatónál tettünk látogatást a 12.a osztállyal.
SZIGETIS ÉLETKÉPEK
IDE KATTINTS MINDENKÉPP!







